Меню
 
Головна arrow Новини
Чернігівщина отримала першу партію вакцини Pfizer-BioNTech

18 квітня 2021 року на регіональний склад КНП «Чернігівський обласний центр громадського здоров’я» доставлено 1170 доз вакцини Comirnaty проти COVID-19 виробництва Pfizer-BioNTech, а також розчин для розведення, шприци та коробки для безпечної утилізації медичних відходів. Вакциною Pfizer-BioNTech в першу чергу щепитимуть персонал і мешканців будинків для літніх людей, а потім - працівників Державної служби з надзвичайних ситуацій та прикордонників.

В області щеплення вакциною Comirnaty проти COVID-19 виробництва Pfizer-BioNTech розпочнеться 19 квітня 2021 року мобільними бригадами.

На регіональному складі вакцина зберігатиметься в термоконтейнерах, які будуть регулярно поповнювати сухим льодом. Звідти попередньо розморожені до +2°C - +8°C флакони з вакциною щодня видаватимуть мобільним бригадам, які мають використати її протягом 120 годин.

Приватна логістична компанія «Фармасофт» щотижнево доставлятиме вакцину з національного складу на регіональний склад за умови збереження «холодового ланцюга».

Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації


Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc