Меню
 
Головна arrow Новини
До Дня Чорнобильської трагедії у Чернігівській обласній науковій медичній бібліотеці представлена книжково-ілюстративна експозиція.

26 квітня 1986 року вогонь Чорнобиля опалив землю і душі мільйонів громадян. Аварія на ЧАЕС – найбільша техногенна катастрофа за всю історію ядерної енергетики у світі, яка змінила радіаційну обстановку, екологію, долі людей не тільки на європейському континенті, а й у всьому світі. З кожним роком все далі відходять у минуле події, пов’язані з аварією, утім, до цієї теми ще неодноразово будуть звертатися політики, вчені, медики. А для чисельної армії переселенців та ліквідаторів Чорнобиль назавжди залишатиметься незагоєною раною.

Чорнобильське лихо охопило сім районів нашої області. 251 населений пункт віднесено до радіоактивно забруднених, постраждало 227 тисяч мешканців краю, серед яких велика кількість дітей.

160 медичних працівників Чернігівської області брали участь в ліквідації наслідків на ЧАЕС. 34 із них на сьогодні є інвалідами.

До Дня Чорнобильської трагедії у обласній науковій медичній бібліотеці відкрилася книжково-ілюстративна виставка «Чорнобиль», на якій представлені матеріали щодо аварії на ЧАЕС, події та наслідки після катастрофи.

Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації


Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc