Меню
 
Головна arrow Новини
Допомога від благодійників

22 квітня Чернігівська область отримала 6 кисневих концентраторів в рамках співробітництва Чернігівської ОДА з міжнародним благодійним фондом «Карітас України». Обладнання придбане за кошти партнерів ПрАТ «Абінбев Ефес Україна».

«Я вдячна всім за допомогу, особливо актуальну в часи пандемії. Сьогодні ми бачимо як виглядає співпраця облдержадміністрації, благодійного фонду, медиків та соціально-відповідального бізнесу. Вже найближчим часом пацієнти обласного медичного центру соціально значущих та небезпечних хвороб та обласної психоневрологічної лікарні отримають таку необхідну кисневу підтримку і шанс швидше одужати», – зазначила Голова Чернігівської облдержадміністрації Анна Коваленко.

Кисневі концентратори «Біомед» сертифіковані в Україні та користуються попитом серед медичних закладів. Прилад забезпечений всіма необхідними датчиками, які дозволяють більш точно планувати і контролювати процес лікування. Кисневу підтримку одночасно можуть отримувати двоє пацієнтів.

Нагадаємо: це вже третій гуманітарний вантаж, який надає громаді області Благодійний фонд «Карітас України». Раніше ця організація передала соціальним закладам області 15 тонн сертифікованих та якісних засобів для прання і прибирання, а медичним працівникам Чернігівської обласної лікарні - засоби індивідуального захисту.Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації


Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc