Меню
 
Головна arrow Новини
Про стан вакцинації населення Чернігівщини проти коронавірусної інфекції, перспективи подолання епідемії COVID-19 в регіоні йшлося 22 квітня на нараді в Управлінні охорони здоров’я ОДА.

Її учасники – начальник Управління Петро Гармаш, директор Департаменту соціального захисту населення Чернігівської ОДА Олег Русін, начальник Управління освіти і науки Чернігівської ОДА Микола Конопацький, начальник КНП «Чернігівський обласний центр громадського здоров’я» ЧОР Володимир Тарасовський, а також головний позаштатний спеціаліст УОЗ ОДА за напрямком «вакцинація» Романа Сопотницька дійшли висновку, що нині необхідно посилити масово-роз’яснювальну роботу, зокрема, серед освітян та соціальних працівників у плані актуальності профілактичних щеплень проти COVID-19. Йшлося також про аспекти поводження з вакцинами Pfizer-BioNTech та CoronaVac, правила їхнього зберігання та доставки на місця. Низка питань стосувалася і роботи мобільних бригад, які здійснюють щеплення.

Зокрема, зазначалося – враховуючи поширення коронавірусної інфекції в регіоні, для подолання епідемії необхідно сконцентрувати спільні зусилля всіх структурних підрозділів облдержадміністрації, її управлінь та профільних відомств.За матеріалами МОЗ України


Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc