Меню
 
Головна arrow Новини
В області розширюється партнерська діяльність по боротьбі з COVID-19.

Згідно домовленостей Міністерства охорони здоров’я та Центру громадського здоров’я України, Товариство Червоного Хреста України спільно з Федерацією Червоного Хреста та Червоного Півмісяця розпочало роботу з інформаційної підтримки медичних установ щодо здійснення програми вакцинації населення від короновірусної хвороби. З цією метою 13 квітня було підписано Меморандум про співпрацю між Товариством Червоного Хреста України та Центром громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України та розроблено спільний план взаємодії в інформаційній і логістичній підтримці вакцинації в регіонах.

На Чернігівщині Меморандум про співпрацю укладено між Чернігівською обласною організацією Товариства Червоного Хреста України та КНП «Чернігівський обласний центр громадського здоров’я» ЧОР. Згідно домовленостей інформаційна підтримка національної кампанії з вакцинації буде спрямована на формування реалістичного, науково-обґрунтованого розуміння населенням ролі добровільної вакцинації в подоланні розповсюдження COVID-19. Особлива увага приділятиметься роботі з людьми літнього віку (60 років і старше), які проживають на території області.

Для визначення механізмів співпраці та координації цієї діяльності проведено робочі зустрічі за участю голови обласної організації Товариства Червоного Хреста Оксани Мудрої з керівництвом КНП «Чернігівський обласний центр громадського здоров’я», на яких погоджено напрямки співпраці та ухвалено графік виїздів автомобіля обласної організації ТЧХ з мобільною бригадою для вакцинування населення.

Згідно з розробленим графіком на квітень здійснено виїзди до Городнянського психоневрологічного інтернату, Ніжинського дитячого будинку-інтернату та Понорницького психоневрологічного інтернату. Під час виїздів було вакцино 288 мешканців та працівники цих закладів.Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації


Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc