Меню
 
Головна arrow Новини
На Чернігівщині завершується модернізація приймальних відділень дев'яти опорних лікарень в рамках реалізації програми «Велике будівництво».

Як інформує офіційний сайт Чернігівської облдержадміністрації,окрім реконструкції приміщень приймальних відділень, програма містить оновлення діагностичного обладнання, а також внутрішнє та зовнішнє оформлення з дотриманням загальноприйнятого брендбуку.

Так приймальні відділення не лише оновляться й отримають технічне оснащення. В першу чергу тут зміниться підхід до первинної діагностики та надання медичної допомоги. Потрапивши до лікарні, пацієнт отримає комплексне обстеження, що допоможе встановити точний діагноз та призначити ефективне лікування.

Для зручності пацієнтів та рівного доступу всіх верств населення до медичної допомоги, медзаклади оснащуються табличками зі шрифтами Брайля, а також дотримуються принципу доступності та безбар’єрності.

Зокрема в коридорах приймальних відділень можна побачити кольорові смуги, що мають інформаційний характер та організовують рух медпрацівників. Так, червона смуга руху – шляховказівник для бригади швидкої допомоги при переміщенні хворого без свідомості, жовта – для переміщення інфекційного хворого, а зелена для осіб, що звернулися самостійно.

«Усі приймальні відділення матимуть однаковий вигляд, що координує роботу бригад швидкої допомоги в яку б з опорних лікарень вони не привезли хворого. Зрозумілий алгоритм транспортування зберігає час та дає можливість уникнути хаотичних рухів. Дороговкази зрозумілі, як для медпрацівників, так і для пацієнтів, що звернулись за допомогою самостійно. До того ж для зручності відвідувачів у холі приймального відділення розміщено рецепцію, де медичні реєстратори можуть зорієнтувати відвідувачів відділення та надати їм потрібну інформацію», – зазначає медичний директор КНП «Чернігівська обласна лікарня» Валерій Чобітько.

Нині у шести приймальних відділеннях лікувальних закладів Чернігівщини роботи виконані на 100%, ще у трьох – завершення планують найближчим часом. У 2020 році з державного бюджету на реалізацію проєкту виділено 72 млн грн, освоєно 57,74 млн грн. У 2021 році вже освоєно – 2,7 млн грн, з них кошти місцевого бюджету – 1,85 млн грн, власні кошти закладу –854,2 тис. грн.

За матеріалами МОЗ України


Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc