Меню
 
Головна arrow Новини
Чернігівщина – «помаранчева»

З 00 год. 00 хв. 6 травня на території Харківської, Хмельницької та Чернігівської областей скасовується "червоний" рівень епідемічної небезпеки. Таке рішення прийняте за результатами заслуханих доповідей та з урахуванням обговорення на позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій 5 травня.

За словами заступника Міністра охорони здоров’я – Головного державного санітарного лікаря Віктора Ляшка, в цих областях спостерігається стійке покращення епідемічної ситуації, зокрема, зменшується щотижнева кількість нових випадків захворювання на коронавірусну хворобу.

«Завантаженість ліжок як в Хмельницькій, так і в Чернігівській областях не перевищує 65% і знаходиться на рівні 45%. Рівень госпіталізації в двох областях менше 60 осіб на 100 тисяч населення. Динаміка рівня госпіталізації має мінусові показники. Коефіцієнти виявлення нових випадків також показують, що ці дві області можна виводити з "червоного" рівня, - зазначив Віктор Ляшко і додав, що в Хмельницькій області буде встановлено "жовтий" рівень епідемічної небезпеки, а в Чернігівській області через незначне перевищення епідпорогу по грипу - "помаранчевий" рівень.

Відтак в області з 00:00 6 травня відновлюється діяльність непродовольчих ринків, закладів освіти, культури та спортивних установ, робота сфер громадського харчування, торгівлі та обслуговування. Однак функціонувати вони будуть із дотриманням санітарних норм, передбачених для «помаранчевої» зони карантину.

Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації


Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc