Меню
 
Головна arrow Новини
12 травня Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль під час робочої поїздки до Чернігівської області ознайомився з роботою КНП «Чернігівська обласна лікарня», а також відвідав відділення променевої терапії та лінійного прискорювача КНП «Чернігівський медичний центр сучасної онкології».

Чернігівська обласна лікарня відповідно до реалізації програми Президента України «EMERGENCY 2020» визначена як опорна лікарня, яка надаватиме висококваліфіковану цілодобову допомогу.

«На сьогодні лікарня приймає пацієнтів із важкою формою коронавірусу. Вдячний особисто медичним працівникам за непосильну працю. Найближчим часом буде завершена модернізація приймального відділення екстреної медичної допомоги, і заклад отримає нове сучасне обладнання», — зазначив очільник Уряду.

Так з 1 лютого 2021 року в Чернігівській обласній лікарні розпочало роботу новостворене відділення інтенсивної терапії гострих інсультів. Мультидисциплінарна команда лікарні у цілодобовому режимі забезпечує проведення сучасних методик діагностики та лікування гострих інсультів.

Денис Шмигаль також ознайомився з діяльністю Чернігівського медичного центру сучасної онкології. Центр – сучасний спеціалізований лікувально-діагностичний заклад третинного рівня надання медичної допомоги. У 2020 році Чернігівський медичний центр сучасної онкології став дійсним членом CEEGOG (Асоціації онкогінекологів Центральної та Східної Європи). Онкоцентр показав найвищі результати виконання складних операцій з лапароскопічним доступом і відзначений за високий рівень надання хіміотерапевтичного та променевого лікування.

Під час огляду медичного центру Прем’єр-міністру був представлений проект із розвитку трансплантації кісткового мозку.

(За матеріалами офіційного сайту Чернігівської ОДА)
Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації


Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc