Меню
 
Головна arrow Новини
Українські медики, зокрема лікарі та медичні сестри з Чернігівщини, пройшли тренінги з ведення пацієнтів із COVID-19 та попередження вигорання.

Наприкінці жовтня та на початку листопада для підвищення ефективності відповіді на пандемію COVID-19 в Україні відбулися два тренінги для медиків - «Ведення пацієнтів з COVID на догоспітальному етапі» та «Мотивація, стійкість, попередження вигорання медиків, які працюють з COVID-19». За повідомленням офіційного сайту Міністерства охорони здоров’я України, тренінги проходили у рамках спільного проекту МОЗ України, ЮНІСЕФ та Світового банку на підтримку реформ для медичних працівників, які щодня працюють із пацієнтами, хворими на COVID-19, та які у майбутньому будуть оперувати набутими знаннями щодо правильного лікування пацієнтів, уникаючи емоційного вигорання.

Навчання (як онлайн, так і під час спілкування з тренерами в аудиторіях) проходило за такими напрямками, як ведення пацієнта з COVID-19: чого не потрібно робити, чому та що справді потрібно робити; показання до госпіталізації пацієнта з COVID-19 та реабілітація після COVID-19; спілкування з сім’єю пацієнта в стаціонарі, різниця потреби лікарів у селі й місті; профілактика та допомога при емоційному вигоранні для медичних працівників; підвищення мотивації та стійкості медичних працівників, які працюють з COVID-19.

Надалі учасники зможуть самостійно проводити тренінги з ведення пацієнтів з COVID-19 та допомоги у разі емоційного вигорання у медичних працівників, ґрунтуючись на знаннях та навичках, набутих на цих заходах.

Заходи відбулися межах рамках співпраці Міністерства охорони здоров’я України з Представництвом Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні, у співробітництві з ГО «Асоціація сімейних медичних сестер», ГО «ВакциНація», за підтримки Світового банку.Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc