Меню
 
Головна arrow Новини
Здоров’я без сигарети

Щороку, 31 травня, в усьому світі та Україні зокрема, відзначається Всесвітній день без тютюну. Його мета – мотивація курців кинути курити за допомогою підвищення обізнаності про те, що курці мають більший ризик серйозних захворювань або смерті, зокрема від COVID-19.

Паління цигарок – одна з найшкідливіших звичок, що негативно впливає на здоров’я не тільки самих курців, але й оточуючих. Зараз вона перетворилася в епідемію, що поширюється не тільки серед чоловіків, жінок, а й серед підлітків і дітей. Для того, щоб зберегти здоров’я, бути успішним у житті, потрібно не піддаватися тютюновій спокусі. Про це було наголошено на інформаційній книжковій виставці «Здоров’я без сигарети», яку працівники Чернігівській обласної наукової медичної бібліотеки оформили напередодні дня боротьби з тютюнопалінням.

Не палити – стає в Україні ознакою гарного тону. Кожен, хто кине палити, може подати добрий приклад оточенню, мати здорових дітей, не турбуватись, що завдає шкоди здоров’ю членам сім’ї й почувати себе краще фізично. Якщо ваші найближчі люди палять – допоможіть їм здолати шкідливу звичку, переконайте, що їхнє життя – це найцінніше.

Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації


Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc