Меню
 
Головна arrow Новини
14 нових карет «швидкої» надійшли до обласного центру екстреної медичної допомоги.

На цьому тижні на виконання наказу МОЗ України від 17.03.2021 № 504 «Про розподіл спеціалізованого санітарного транспорту екстреної медичної допомоги типу В і С для забезпечення центрів екстреної допомоги та медицини катастроф» КНП «Чернігівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» отримав ще 14 спеціалізованих автомобілів, придбаних за кошти державного бюджету. З них 10 карет швидкої допомоги створені на базі мікроавтобусів Citroen, 4 – на базі Renault. Всі автівки обладнані за типом “В”, тобто розроблені для транспортування пацієнтів та основного медичного догляду за ними. Наразі авто очікують реєстрацію.

4 машини обслуговуватимуть пацієнтів у Чернігові, 10 направлять на інші станції та підстанції Центру в райони області. За попереднім розподілом машини поїдуть до Мени, Корюківки, Новгород-Сіверського, Срібного, Варви, Ічні, Борзни та Семенівки.

На сьогодні в області працюють 110 автомобілів швидкої медичної допомоги, що становить 88,7% від нормативної потреби (124 одиниць). Поліпшення стану забезпечення Центру спеціалізованим автотранспортом зменшило навантаження на бригади та дало змогу скоротити час прибуття медиків на виклики.
Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації


Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc