Меню
 
Головна arrow Новини
Про перспективи функціонування обласних медичних закладів говорили в обласній раді.

За повідомленням Відділу інформаційного забезпечення виконавчого апарату Чернігівської обласної ради, 15 червня відбулося засідання робочої групи з вивчення стану, планування діяльності та розвитку медичних комунальних некомерційних підприємств обласної ради, яке провели співголови робочої групи, заступник голови обласної ради Дмитро Блауш та заступник голови облдержадміністрації Жанна Шерстюк. До обговорення долучилася і голова обласної ради Олена Дмитренко.

Участь у засіданні взяли також члени робочої групи – депутат обласної ради, начальник управління комунального майна обласної ради Василь Куліда, голова постійної комісії з питань бюджету та фінансів Ярослав Куц, голова постійної комісії з питань охорони здоров'я, соціального захисту населення та у справах АТО Наталія Осіковська та член цієї ж комісії Людмила Овсієнко, представники виконавчого апарату обласної ради та структурних підрозділів облдержадміністрації.

Робочу групу створено розпорядженням голови обласної ради з метою ефективного управління медичними закладами, визначення рівня їх фінансової спроможності у покритті власних витрат та своєчасного вирішення проблемних питань.

Запрошені на засідання керівники восьми обласних медичних закладів (КНП «Чернігівський медичний центр сучасної онкології», КНП «Чернігівська обласна лікарня», КНП «Чернігівський обласний кардіологічний центр», КНП «Обласна дитяча лікарня», КНП «Чернігівська обласна психоневрологічна лікарня», КНП «Чернігівський обласний центр соціально значущих та небезпечних хвороб», КНП «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф», КНП «Обласна стоматологічна поліклініка») звітували про використання бюджетних коштів на оплату комунальних платежів за енергоносії та теплопостачання, а також окреслили потребу у капітальних податках, які необхідно передбачити на 2021 рік.

Разом з тим, учасники засідання обговорили перспективи та проблемні моменти функціонування установ сфери охорони здоров'я Чернігівщини, актуальні питання надання медичної допомоги населенню та утримання адміністративно-господарського персоналу після введення в дію медичної реформи та нової моделі фінансування. Також під час засідання заслухано звіти керівників про результати діяльності медичних закладів обласної комунальної власності та надані деякі рекомендації щодо удосконалення та підвищення ефективності їх роботи.

Відтак за результатами засідання будуть підготовлені висновки та пропозиції членів робочої групи, які направлять Управлінню охорони здоров'я ОДА та керівникам закладів. Наступне засідання планують провести за два тижні після опрацювання окремих робочих питань.

Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації


Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc