Меню
 
Головна arrow Новини
Привітали онкологів

16 червня голова обласної ради Олена Дмитренко, її перший заступник Ніна Лемеш та заступник Дмитро Блауш завітали до КНП «Чернігівський медичний центр сучасної онкології» на урочистості з нагоди Дня медичного працівника, який відзначатиметься найближчої неділі.

Згідно з інформацією офіційного сайту Чернігівської обласної ради, розпочав зустріч в.о. Генерального директора закладу Юрій Шень, який привітав своїх колег із прийдешнім святом та подякував за самовіддану працю.

Олена Дмитренко відзначила важливу роль лікарів, адже медики допомагають та супроводжують людей все життя, починаючи від народження. За словами керівниці, місія лікарів-онкологів надзвичайно непроста та відповідальна, бо саме цим фахівцям доводиться мати справу із найскладнішими хворобами та допомагати своїм пацієнтам не лише серйозною терапією, а й морально підтримувати людей у складних життєвих ситуаціях. Теплі вітання та щирі слова вдячності колективу одного з провідних медичних закладів Чернігівщини за професіоналізм та жертовність адресували в своїх виступах і Ніна Лемеш та Дмитро Блауш.

Так за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток сфери охорони здоров’я з нагоди Дня медичного працівника керівники представницького органу Придесення вручили подяки обласної ради працівникам Чернігівського медичного центру сучасної онкології – головному бухгалтеру Наталії Мозолевій та біологу клінічної лабораторії Ользі Рощак.

Крім того, до свята медики отримали солодкі подарунки від обласної ради.

Також цього ж дня низку працівників медичної установи нагородили відзнаками обласної державної адміністрації, Чернігівського медичного центру сучасної онкології та галузевої профспілки.

Святковий настрій колективу закладу створили виступи артистів Чернігівського міського палацу культури ім. В. Радченка, самодіяльних та професійних музикантів і виконавців області.

Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації


Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc