Меню
 
Головна arrow Новини
«Велике будівництво» триває: у Парафіївці та Тростянці відкрито нові амбулаторії.

16 червня мережа закладів охорони здоров’я Чернігівщини поповнилася двома новозбудованими об’єктами: у Прилуцькому районі за участі голови Чернігівської ОДА Анни Коваленко відкрито амбулаторії загальної практики сімейної медицини.

Згідно з офіційною інформацією, вітаючи жителів Парафіївки із цією визначною подією, Анна Коваленко підкреслила, що об’єкт збудований за активної підтримки громади. Адже із витрачених восьми мільйонів гривень 800 тисяч — кошти місцевого бюджету.

«Ця амбулаторія розрахована для роботи чотирьох лікарів, які обслуговуватимуть близько 4 тисяч мешканців семи сіл. Медики працюватимуть в комфортних умовах, застосовуючи сучасне діагностичне обладнання. Крім того, лікарі зможуть оперативно реагувати на виклики – сьогодні у їхнє розпорядження передаємо новий автомобіль», – зазначила голова ОДА і додала, що команди і Президента України, і Кабінету Міністрів, і облдержадміністрації дбають про здоров'я і безпеку громадян незалежно від того, де вони живуть – у місті чи селі. Так, завдяки програмі Президента України «Велике будівництво», не тільки активно розбудовується медична інфраструктура, а й оновлюється відповідне устаткування.

Амбулаторія в Тростянці отримала абсолютно ідентичний набір оснащення та транспорт. Хоча вона трохи менша, адже розрахована для роботи лише двох лікарів, вони обслуговуватимуть півтори тисячі людей з Тростянця та сусідніх сіл – Бережівки та Верескунів. Вартість цього проєкту — 5,2 мільйона гривень.

Під час брифінгу, що відбувся в Тростянці, Анна Коваленко зазначила, що на Чернігівщині за програмою «Велике будівництво» загалом заплановано відкрити 19 нових амбулаторій загальної практики сімейної медицини.

«Щодо 12 з них – роботи завершені стовідсотково. А п’ять, не враховуючи сьогоднішні, вже навіть передані на баланс громадам (Бахмацька, Тур’ївська, Плисківська, Чорнотицька та в селі Салтикова Дівиця). Ще п’ять – у селах Кобижча, Нехаївка, Журавка, Вертіївка та селищі Холми – будуть передані найближчим часом. Відповідне розпорядження підписане на виїзному засіданні Кабміну 12 травня», – сказала голова ОДА.

Відтак решта об’єктів (в селах Гремяч, Киїнка, Стольне, Хоробичі та Халявин) перебувають на завершальній стадії будівництва. Усі амбулаторії отримують типові набори сучасного діагностичного обладнання та якісне оснащення.

Додамо: згідно з Президентською Програмою «Велике будівництво» в області також реалізуються проєкти розбудови 9 приймальних відділень опорних закладів охорони здоров’я в госпітальних округах. Шість відділень уже модернізовані. Так, за словами Анни Коваленко, до кінця року всі заплановані об’єкти «Велике будівництво» за відсутності форс-мажорів мають завершитися.
Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації


Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc