Меню
 
Головна arrow Новини
Уряд продовжив карантин до 31 серпня, встановив «зелений» рівень епідемічної небезпеки та запровадив нові карантинні норми.

Загалом, крім «зеленого», передбачений ще «жовтий», «помаранчевий» (сигнальний), та «червоний» (найвищий) рівень епідемічної небезпеки.

Що змінилося? При «зеленому» рівневі епіднебезпеки все ще потрібно триматися дистанції та носити маски: у громадському транспорті, в приміщеннях та під час масових заходів. Маски та рукавички залишаються обов’язковими для працівників закладів громадського харчування, розважальних закладів (нічних клубів), кінотеатрів, а також для персоналу інших масових заходів.

Маскового режиму можна не дотримуватися, якщо всі учасники мають негативні ПЛР або експрес-тести, зроблені за 72 години до заходу, або ж документ, що підтверджує повну імунізацію від COVID-19 вакцинами, сертифікованими ВООЗ.

Зараз знімаються обмеження на заповнення кінотеатрів, проведення масових заходів, перевезення пасажирів в транспорті.

Більше інформації про те, коли запроваджуються інші рівні епідемічної небезпеки та які обмеження при цьому передбачені, читайте на сайті МОЗ за посиланням: http://bit.ly/uaquarantine

За матеріалами МОЗ України


Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc