Меню
 
Головна arrow Новини
Заступниці голови Чернігівської ОДА Олена Бойко та Жанна Шерстюк 30 червня під час робочої поїздки до Ніжина відвідали КНП «Ніжинська центральна міська лікарня». Тут триває реконструкція приймально-діагностичного відділення. Планова дата завершення робіт – 30 липня 2021 року.

Варто зазначити, повідомляє офіційний сайт Чернігівської ОДА, що це питання – на контролі голови ОДА Анни Коваленко. Роботи на згаданому об’єкті мали бути завершені на початку червня. Але через низку помилок органів місцевого самоврядування у подачі заявки до Державної архітектурно-будівельної інспекції строки були зірвані. Після особистого втручання голови ОДА справа зрушила з «мертвої точки».

У ході перевірки виконання реконструкції приймального відділення Олена Бойко, Жанна Шерстюк та Ніжинський міський голова Олександр Кодола обговорили з представником підрядної організації, начальником управління житлово-комунального господарства та будівництва терміни завершення будівельних робіт, а також поставки медичного обладнання та можливість підключення централізованого постачання кисню до ліжок пацієнтів.

Нагадаємо: Програма Президента України EMERGENCY-2020, яка відноситься до «Великого будівництва», передбачає облаштування приймальних відділень опорних лікарень у єдиному стандарті – від добору кольору і до розташування кімнат, зручну логістику. Лікарні оснащуються відповідним обладнання, що має забезпечити доступність та оперативність медичних послуг. Будівництво шести приймальних відділень на Чернігівщині вже завершено. У трьох (Ніжин, Бахмач, Бобровиця) — ще тривають роботи.
Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації


Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc