Меню
 
Головна arrow Новини
Анна Коваленко про «Велике будівництво» у галузі охорони здоров’я.

На Чернігівщині 7 амбулаторій загальної практики сімейної медицини вже передані у власність громад – повідомила 1 липня на своєму брифінгу Голова Чернігівської облдержадміністрації Анна Коваленко На завершальній стадії будівництва — амбулаторії в Халявині та Хоробичах. По іншим — тривають процедурні питання.

Всі амбулаторії оснащуються базовим медичним обладнанням. Для мобільності лікарів та оперативного реагування на виклики, особливо до хворих старшого віку, в амбулаторії закуплені службові автомобілі марки «Renault Duster».

«За програмою Президента України EMERGENCY-2020, яка є частиною «Великого будівництва», завершено реконструкцію шести приймальних відділень опорних лікарень. В інших трьох — у Ніжині, Бахмачі та Бобровиці — роботи на завершальній стадії. На сьогодні в приймальні відділення доставлено 7 комп’ютерних томографів та 8 рентгенівських систем. Закуплено та змонтовано 10 апаратів ультразвукової діагностики. Очікуємо на ангіограф та ще один МРТ», — сказала Анна Коваленко.

Загалом, як підкреслила голова ОДА, кожен з напрямів «Великого будівництва» надзвичайно важливий для нормального існування українського суспільства. І для реалізації всіх запланованих проєктів Чернігівська облдержадміністрація докладає максимальних зусиль.

Інформація з офіційного сайту Чернігівської облдержадміністраціїПрес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації


Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc