Меню
 
Головна arrow Новини
Оновленій амбулаторії – бути!

На засіданні сесії Городнянської міської ради прийнято рішення про виділення понад 88 тисяч гривень співфінансування на добудову приміщення сільської лікарської амбулаторії у селі Хоробичі, що зводиться у рамках Президентської програми «Велике будівництво».

Присутня на сесії голова Чернігівської облдержадміністрації Анна Коваленко наголосила: «Успіх розвитку громади залежить від консолідації наших спільних зусиль, від взаємодії та згуртованості. Результатом такої співпраці є Хоробицька амбулаторія. Сподіваюсь, що найближчим часом всі роботи будуть завершені і більше трьох тисяч людей із 18 навколишніх сіл отримуватимуть якісну медичну первинну допомогу у новому сучасному приміщенні».

Нині відсоток виконання будівельних робіт становить 75%. Вже зведено фундамент, монолітний пояс, стіни та перегородки, перемички, горище та перекриття, покрівлю, вимощення, зроблено монтаж віконних та дверних блоків. Для амбулаторії придбано базове медичне обладнання, за рахунок субвенції – автомобіль, на якому сімейні лікарі їздитимуть до пацієнтів у віддаленні населені пункти.Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації


Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc