Меню
 
Головна arrow Новини
Нове обладнання для лікарні

КНП «Ніжинська центральна міська лікарня» отримала нове сучасне обладнання, придбане за кошти міського бюджету. Цього року на придбання обладнання міській лікарні виділено 7 млн грн. За повідомленням офіційного сайту Ніжинської міської ради, обладнання вже функціонує – ліжка медичні з механічним приводом та електричним приводом (48 шт.), спірометр, електрокардіограф, гематологічний аналізатор, ЛОР-комбайн.

Ліжка сучасні, з механічним приводом встановлені у хірургічному, травматологічному, неврологічному відділеннях в основному для хворих, що перебувають у вимушеному положенні, для полегшення їхнього стану шляхом надання ліжку відповідного положення (піднятий головний чи ніжний кінець чи обидва і т. д.). Ліжка з електричним приводом спрямовані до реанімаційного та приймально-діагностичного відділення, вони мають електричний привод та регулюються за допомогою пульта.

Спірометр – апарат для проведення спірометрії. Дослідження дає можливість виявити патологію зовнішнього дихання, швидкість проходження повітря по дихальним шляхам. Процедура необхідна для діагностики хронічних захворювань дихальної системи (емфізема легень, хронічні бронхіти, бронхіальна астма тощо).

Електрокардіограф – дозволяє досліджувати записувати електричну активність серцевого м’язу (електрокардіограма). Застосовується для діагностики гострих та хронічних захворювань серця (інфаркт міокарду, кардіоміопатія, «легеневе серце», рубці серця і таке інше). Гематологічний аналізатор – прилад, призначений для кількісного аналізу крові (загальний аналіз крові). Якісно нова апаратура, що дозволяє досліджувати аналіз крові з великою швидкістю (до 60 досліджень за годину).

ЛОР-комбайн – робоче місце ЛОР-лікаря, призначене здебільшого для різного виду діагностики та забезпечення лікувальних маніпуляцій та невеликих операцій. Це місце, де сконцентроване все необхідне обладнання в роботі лікаря цього профілю для діагностики різноманітної патології всіх відділів дихальної системи.
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc