Меню
 
Головна arrow Новини
Голова ОДА Анна Коваленко: на Чернігівщині розпочалася п’ята хвиля вакцинації.

Центри, в яких можна зробити щеплення, працюють вже у 22-х населених пунктах області без вихідних. Про це 21 липня розповіла голова Чернігівської облдержадміністрації Анна Коваленко під час брифінгу в ОДА.

«Станом на 21 липня 115 659 жителів області отримали безпечні ефективні щеплення від коронавірусу. Із них 38 519 завершили вакцинацію, тобто отримали дві дози, 77 140 отримали першу дозу. Це медики, освітяни, військові, соцпрацівники та інші українці. Нагадаю, що вся інформація про вакцинацію зібрана на сайті vaccination.covid19.gov.ua. Тут можна знайти адреси місць вакцинації, контактні телефони, поради. Так само інформацію можна отримати в контакт-центрі з питань вакцинації».

Відтак 19 липня область отримала майже 35 тисяч доз вакцини Moderna із 65 тисяч запланованих.

«Вакцина з цієї поставки призначена для використання мобільними бригадами, які прищеплюють організовані колективи та професійні групи з попередніх етапів. Також буде використовуватися в центрах вакцинації населення. Для вакцинації другою дозою ми отримали 3500 доз вакцини AstraZeneca. На сьогодні область забезпечена вакцинами Pfizer та CoronaVac»,- наголосила Анна Коваленко.

Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc