Меню
 
Головна arrow Новини
У Варвинській громаді відкрили сучасну амбулаторію

За інформацією офіційного сайту Чернігівської ОДА, в області на один сучасний медичний заклад стало більше: у селі Журавка (колишній Варвинський район) відкрили нову амбулаторію загальної практики сімейної медицини. Під час урочистостей 22 липня голова облдержадміністрації Анна Коваленко передала очільниці Варвинської громади Валентині Саверській-Лихошві документи та ключі від новозбудованого закладу.

«Впевнена, що амбулаторія стане осередком надання якісних медичних послуг для жителів Макіївки, Кулишівки, Антонівки та Журавки. В ній буде зручно працювати лікарям, а відвідувачі почуватимуться затишно та отримуватимуть своєчасну допомогу», - сказала Анна Коваленко. І додала, що на Чернігівщині триває розбудова медичної інфраструктури в рамках реалізації програми Президента України «Велике будівництво».

Відтак амбулаторія обслуговуватиме 3,5 тис жителів, медичні послуги надаватимуть 1 лікар та 8 медпрацівників. Заклад збудований з урахуванням вимог доступності та інклюзивності, устаткований комп’ютерною технікою і сучасним медичним обладнанням. В амбулаторії облаштовані оглядовий, маніпуляційний, фізіотерапевтичний, лабораторний та кабінет прийому лікаря.

Для оперативного виїзду на виклики хворих придбали сучасний повнопривідний автомобіль «Renault Duster».

Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc