Меню
 
Головна arrow Новини
У Сновській громаді розпочав роботу центр масової вакцинації

Центр розташувався у приміщенні комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування» (надання соціальних послуг).

Як повідомила генеральний директор КНП «Сновський ЦПМД» Олена Шарпан, на Сновщину було доставлено перші 60 доз американської вакцини Moderna. І вже у п’ятницю, 30 липня, у центрі масової вакцинації 60 жителів громади отримали перше щеплення. Другу дозу вакцини Moderna їм необхідно отримати орієнтовно через 21 день. Щеплення здійснюються працівниками КНП «Сновський ЦПМД». Тамтешній центр працюватиме тричі на тиждень: у середу і п’ятницю з 13-00 до 16-00, у неділю – з 9-00 до 12-00. Отримати щеплення можуть всі охочі жителі громади від 18 років. Бажаючим вакцинуватися необхідно бути в масці та мати при собі паспорт і ідентифікаційний код.

Нагадаємо: на Чернігівщині нині працює 28 центрів масової вакцинації населення, зокрема в обласному центрі, Ніжині, Прилуках, Бахмачі, Носівці, Сновську, Куликівці, Срібному, Сосниці, Бобровиці, Мені, Городні, Новгороді - Сіверському, Корюківці, Козельці, Ріпках, Талалаївці, Ічні.Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc