Меню
 
Головна arrow Новини
Ювілей головного лікувального закладу Чернігівщини

Цими днями 70 років від дня заснування виповнюється КНП «Чернігівська обласна лікарня».

Згідно з офіційними даними, 31 липня 1951 року на базі другої міської лікарні Чернігова відкрито обласну лікарню на 100 ліжок. З них двадцять п’ять терапевтичних, сорок онкологічних, двадцять п’ять неврологічних, п’ятнадцять урологічних. Через 10 років у стаціонарі працювали вже 360 ліжок. Відкрито офтальмологічне, дитяче, хірургічне, отоларингологічне відділення. 1966 рік – збудовані корпуси консультативної поліклініки та стаціонару на 700 ліжок.1981 рік – введений у дію терапевтичний корпус на 900 ліжок.1992 рік – побудована консультативна поліклініка на 375 відвідувань за зміну. 1994-1995 роки – новозбудовані два госпітальні корпуси для інвалідів війни та реабілітаційне відділення для постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС. Загальний ліжковий фонд на той час становив 1000 ліжок.

Відтак рішенням Чернігівської обласної ради від 20 березня 2020 року № 5-22/VII «Про реорганізацію КНП «Чернігівський обласний госпіталь ветеранів війни», КНП «Чернігівський обласний центр радіаційного захисту та оздоровлення населення», КНП «Чернігівський обласний шкірно-венерологічний диспансер» увійшли до структури обласної лікарні.

Нині у закладі зосереджено потужні медичні кадри, сучасне діагностичне обладнання, використовуються новітні технології у лікуванні захворювань. Так, протягом минулого року у стаціонарних відділеннях лікарні проліковано 15305 пацієнтів, проведено майже 10 тисяч оперативних втручань, проконсультовано близько 90 тисяч жителів не тільки Чернігівщини, а і сусідніх областей.

Таким чином, основна мета діяльності КНП «Чернігівська обласна лікарня» – забезпечення медичного обслуговування населення шляхом надання медичних послуг в порядку та обсязі, встановлених законодавством та медична допомога професійно підготовленими медичними працівниками, спрямована на профілактику, діагностику, лікування та реабілітацію у зв’язку з хворобами, травмами, отруєннями і патологічними станами, а також у зв’язку з вагітністю та пологами. Крім того, діяльність обласної лікарні спрямована на забезпечення рівного і справедливого доступу всіх громадян держави до медичних послуг належної якості відповідно до державних стандартів та протоколів надання медичної допомоги на третинному рівні.

У п’ятницю, 6 серпня у Чернігові відбудуться урочистості з нагоди 70-річного ювілею обласної лікарні.

Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc