Меню
 
Головна arrow Новини
Свято в лікарні

20 серпня в КНП «Чернігівська обласна психоневрологічна лікарня» відбувся традиційний конкурс з ландшафтного дизайну, присвячений 30-річчю Незалежності України та Дню Державного прапора. На закріплених територіях кожне відділення представило свої барвисті композиції з квітів і в кожній із них проявлявся національний колорит, любов до рідного краю та всеперемагаюча сила життя. Конкурс проводився вже в дев’ятнадцятий раз, адже він став доброю традицією і дійсним святом для працівників та пацієнтів лікарні.

З патріотичною промовою виступив генеральний директор КНП «Чернігівська обласна психоневрологічна лікарня» Володимир Ященко. Присутніх на святі привітали: заступник голови Чернігівської обласної ради Ніна Лемеш, в.о. заступника начальника Управління охорони здоров’я облдержадміністрації Тетяна Лебедєва, генеральний директор КНП «Чернігівський обласний медичний центр соціально значущих та небезпечних хвороб» Микола Дейкун, голова Новобілоуської сільської ради Дмитро Федоров, ветерани праці лікарні Анатолій Косенко та Володимир Брезме.

Цього року оціночна комісія повністю була оновлена та складалася з молодих працівників лікарні.

За підсумками конкурсу переможцями стали:

• 1 місце – відділення №16 (завідувачка Ольга Прядко);

• 2 місце – ЛДВ (завідувач Юрій Крук);

• 3 місце – відділення №5 (завідувачка Олена Тагірова).

Заохочувальними призами відзначені відділення №15 (завідувач Валентин Скрипник), відділення № 8 (завідувачка Аліна Зідрашко), відділення №7 (завідувач Олександр Бузько), відділення №2 (завідувачка Вікторія Перепелиця), відділення №6 (завідувачка Олена Давидова).

Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc