Меню
 
Головна arrow Новини
Відомий чернігівський пульмонолог Іван Тельнов увійшов до Проекту «30 лікарів Незалежної України»».

Іван Тельнов виріс у родині медиків, тому вибір професії «напросився сам собою», – повідомляє сайт Суспільний кореспондент. – З раннього дитинства мріяв стати інфекціоністом, проте на момент вступу до університету місце на бюджеті залишилось лише для майбутнього пульмонолога. Попри те, що довелося дещо трансформувати мрію, Іван жодного разу не пошкодував про вибір.

Найбільша мотивація лікаря – пацієнти, які зараз, на жаль, стають все складнішими, ставлячи надважкі задачі. Але це спонукає до розвитку. Іван підкреслює, що кожен випадок підштовхує до щоденного самовдосконалення – пошуку актуальної інформації, вивчення іноземних мов для розуміння закордонних новітніх тенденцій та даних по спеціалізації. Навіть втрата життя пацієнта – це не лише сум, біль та обурення як для кожної нормальної людини, а й крок до покращення себе як фахівця, розбору помилок, аби наступного разу врятувати. Тим більше зараз умови для розвитку лікаря є: «Підтримую шлях реформування системи, адже всі успішні країни вже давно його пройшли. Це болюче питання, проте лікувальні заклади, які зрозуміли необхідність розвитку – закупівлі обладнання, навчання персоналу тощо – то дуже успішні лікарні з задоволеними пацієнтами, яким не потрібно власним коштом купляти медикаменти».

Пульмонолог поділився і професійними порадами для майбутніх медиків: «По-перше, якщо володієш знаннями, то обов’язково поділися з колегами, не стався зверхньо, не зважай на звання чи посади. Кожен лікар – це твій колега, і якщо навіть прості речі потребують допомоги, допоможи. По-друге, роби все для своєї країни – нехай то будуть маленькі кроки у спеціальності, але кожного дня. Вивчай українську мову, запитуй старших колег, сперечайся й обґрунтовано доводь свою думку. Україну треба робити кращою для своїх дітей, і це залежить від кожного з нас».

Іван Тельнов – лікар-пульмонолог КНП «Чернігівська обласна лікарня», має вищу кваліфікаційну категорію. Закінчив Луганський державний медичний університет 2005 року. Сертифікат «Пульмонологія» отримав 2011 року, виданий Національною медичної академією післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика МОЗ України.

Додамо: до 30-ліття Незалежності України Міністерство охорони здоров’я за участі Національної служби здоров’я України, за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та Програми Уряду Великої Британії «Good Governance Fund» здійснило проєкт «30 лікарів Незалежної України». Проєкт знайомить громадян із 30-ма лікарями, які розпочали свій професійний шлях у Незалежній Україні. Їхня робота висококласна, вони постійно навчаються, покращують свою практику. І, звісно, пишаються тим, що працюють в Україні.

Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc