Меню
 
Головна arrow Новини
В’ячеслав Чаус: Темпи вакцинації населення потрібно збільшити вдвічі

Голова Чернігівської облдержадміністрації В’ячеслав Чаус продовжує знайомитися з громадами області. 26 серпня він відвідав Сновську та Корюківську громади. Найперше, куди завітав, — центри масової вакцинації (у Сновську і Корюківці) та пункти щеплення (у Тур’ї й Наумівці).

Офіційний сайт Чернігівської ОДА повідомляє: В’ячеслав Чаус, зокрема, зазначив – на Чернігівщині достатньо високі темпи вакцинації проти Covid-19 відносно інших областей. Але якщо оцінювати загальний стан, то він є незадовільним.

«Темпи вакцинації населення потрібно збільшити вдвічі. Адже вакцинація — це єдиний рецепт успіху у боротьбі з новим штамом «Дельта», — наголосив голова ОДА. — Не втомлююся повторювати — вакцинуйтеся!».

Особливу увагу В’ячеслав Чаус звернув на пункт щеплення у селі Тур’я Сновської територіальної громади. Пункт розташований у старій будівлі місцевого ФАПу, де «тріщать» стіни. А поруч — відкрита рік тому сучасна амбулаторія загальної практики сімейної медицини, двері якої досі закриті для пацієнтів.

«Маємо розібратися у цьому питанні і не допускати подібних помилок у майбутньому. Об’єкт, збудований за кошти державного та місцевого бюджетів, простоює без опалення та електрики. Амбулаторія має «жити». Ситуація, коли держава витрачає кошти на будівництво нових об’єктів, які потім не використовуються, — неприпустима», — сказав В’ячеслав Чаус та запевнив, що облдержадміністрація докладе всіх зусиль для розв’язання проблеми, якщо рішення не вдається знайти на місцевому рівні.Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc