Меню
 
Головна arrow Новини
27 серпня голова обласної ради Олена Дмитренко та її заступник Дмитро Блауш відвідали КНП «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Чернігівської обласної ради.

В рамках зустрічі відбулось урочисте вручення нових автомобілів швидкої допомоги структурним підрозділам підприємства, – повідомляє Відділ інформаційного забезпечення виконавчого апарату Чернігівської обласної ради.

Як розповів директор Центру Ігор Даниленко, у 2021 році підприємство оновило 50 санітарних автомобілів швидкої медичної допомоги, із яких за власні кошти (кошти НСЗУ) закуплено 36 одиниць – марки VOLKSWAGEN Crafter та 14 одиниць отримано згідно з розподілом Міністерства охорони здоров'я України, із яких – 4 автомобілі марки RENO MASTER та 10 автомобілів марки СITROEN.

Відтак 3 автомобілі марки VOLKSWAGEN Crafter було передано до Прилуцької станції та Козелецької і Срібнянської підстанцій екстреної медичної допомоги.

В ході зустрічі керівники ознайомилися із роботою консультативно-телеметричного центру, який забезпечує роботу по наданню консультативної допомоги бригадам екстреної медичної допомоги області з ЕКГ-діагностики та наданню екстреної медичної допомоги хворим з патологією серцево-судинної системи.

Також Ігор Даниленко розповів про роботу навчально-тренувального центру, який проводить навчання основам надання медичної та домедичної допомоги працівників екстреної медичної допомоги, медпрацівників області та екстрених служб ДСНС, а також учнів навчальних закладів. Керівники також оглянули сучасні медичні симулятори, серед яких манекени для навчання навичкам евакуації, індивідуального та групового навчання навичкам серцево-легеневої реанімації тощо. Також гості ознайомилися з роботою центральної оперативної диспетчерської, яка приймає виклики «103» зі всієї області, поспостерігали за її роботою та обговорили з директором питання роботи станції, забезпечення закладу необхідною технікою, обладнанням та інші актуальні проблеми, які постають у процесі діяльності та потребують вирішення.

Довідково.

Заклад був створений у грудні 2012 року. У липні 2018 року на базі центру була введена в дію центральна оперативна диспетчерська, яка приймає виклики екстреної медичної допомоги з території всієї області.

На сьогоднішній день система екстреної медичної допомоги Чернігівської області включає 50 структурних підрозділів: центральна оперативна диспетчерська, 4 станції екстреної (швидкої) медичної допомоги, 21 підстанція, 22 пункти постійного базування бригад, консультативний телеметричний центр та навчально-тренувальний відділ.

У центрі зареєстровано 99 бригад екстреної медичної допомоги: 33 лікарських та 66 фельдшерських. Усі бригади Центру забезпечені резервним радіозв'язком.

Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc