Меню
 
Головна arrow Новини
Покращується матеріально-технічне становище ніжинської лікарні

Останнім часом КНП «Ніжинська центральна міська лікарня ім. М. Галицького» поповнилася сучасним медичним обладнанням, закупленим за рахунок місцевого бюджету.

Як повідомляє офіційний сайт Ніжинської міської ради, для поліклініки придбали відеоцистоскоп вартістю 476 тис грн, що використовується в урології не тільки для діагностики, але й для лікування. Даний прилад дасть можливість проводити невеликі оперативні втручання на амбулаторному рівні поліклінічного відділення. Також придбано сучасний операційний рентгенпрониклий стіл вартістю 248 тис грн, який використовуватиметься в травматологічному відділенні для проведення операцій та інших медичних маніпуляцій. До кінця вересня до даного столу ще надійде дороговартісне обладнання – рентгенологічна система.

Загалом на закупівлю сучасної медичної апаратури заплановано виділити близько семи мільйонів гривень з міського бюджету. Як зазначає Генеральний директор закладу Олександр Костирко, нині міська лікарня практично по кожному обладнанню вже провела електронні закупівлі та підписала договори:

«Придбання відеоцистоскопа дозволить лікарні укласти в наступному році пріоритетний пакет – відеоцистоскопія, що дасть можливість залучити додаткові кошти. Також за кошти міського бюджету придбали електронно-оптичний перетворювач вартістю 3 млн 846 тис грн. Це складна система, яка складається з високотехнологічного рентгенівського обладнання (дуги) та рентгенпрониклого стола. На сьогоднішній день частина даного обладнання вже поставлена. Операційний рентгенпрониклий стіл спеціально розроблений для надання допомоги хворим із травмами опорно-рухової системи. На даний час оснащення травматологічного відділення відповідає сучасним стандартам та дає можливість КНП «Ніжинська центральна міська лікарня» конкурувати з обласними медичними закладами по наданню медичної допомоги».

Відтак лікарі закладу вже готові працювати на новому обладнанні відповідно до клінічних протоколів.


Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc