Меню
 
Головна arrow Новини
Унікальна оздоровча кімната

8 вересня у Ніжині в лікарській амбулаторія загальної практики сімейної медицини № 9 відкрили унікальний оздоровчий кабінет «Соляна кімната» та «Лімфодренаж».

Відкриття кабінету з надання оздоровчих процедур (єдиного подібного на Чернігівщині) стало можливим завдяки тісній співпраці Ніжинської міської ради, Громадської організації «ЗОР» та грантового проекту Посольства Королівства Нідерланди.

Соляна кімната і її сіль характеризуються неповторними властивостями природної іонізації повітря, що сприяє загоєнню ран, очищенню бронхів і легень від слизу, знищенню хвороботворних вірусів і бактерій.

Сеанс в соляній кімнаті – це ефективна натуральна процедура галотерапії (немедикаментозного методу лікування, що базується на створенні штучного мікроклімату з використанням соляної поверхні з кухонної солі) в поєднанні з кольоротерапією та заспокійливою музикою.

Лімфодренаж – метод фізіотерапії, який передбачає виведення рідини з міжклітинного простору та покращує циркуляцію лімфи.

Тривалість сеансу у новій кімнаті – 45 хвилин, відвідувачів приймають за попереднім записом. Відвідання таких процедур для учасників АТО та членів їх сімей є безкоштовною.
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc