Меню
 
Головна arrow Новини
Для зручності донорів

Відділення трансфузіології КНП «Ніжинська центральна міська лікарня ім. М. Галицького» поповнилося кількома зручними для донорів кріслами, придбаними за кошти міського бюджету. Відтепер ті, хто бажає здавати кров, мають змогу відчути комфорт під час цієї процедури, а також відпочити після її завершення.

З проханням поміняти старі крісла на нові до керівництва міста звернулися медичні працівники закладу, а також почесні донори України, що проживають у Ніжині.

Віддалення трансфузіології забезпечує кров’ю та її компонентами не тільки лікарню, а і інші медичні заклади міста, в яких виникають потреби в її переливанні.

Додамо: Чернігівський обласний центр крові постійно працює над пошуком донорів. Відтак на заклик долучитися до цієї важливої справи охоче відгукуються організовані колективи. Так, 13 вересня за ініціативи керівництва обласної прокуратури донорами стали співробітники цієї структури, власним прикладом продемонструвавши небайдужість до потреб медичних закладів області у донорській крові.

Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc