Меню
 
Головна arrow Новини
Із ходом робіт згідно з Президентською програмою «Велике будівництво» ознайомився голова Чернігівської облдержадміністрації В’ячеслав Чаус, відвідавши КНП «Чернігівська обласна лікарня».

Як повідомляє офіційний сайт Чернігівської ОДА, очільник області ознайомився з лікувальною та матеріально-технічною базою медзакладу, оглянув як уже відремонтовані відділення, так і приміщення, де ведуться роботи на виконання програми Президента України «Велике будівництво». Мова йде про отоларингологічне відділення, розміщене в хірургічному корпусі лікарні.

На сьогодні тут виконано близько 23% від запланованого: проведено демонтаж, вставлені вікна, замінюються комунікації. Усі роботи мають бути завершені за півтора місяця, до 31 жовтня.

«Відверто кажу, не впевнений, що встигнемо. Та додає оптимізму той факт, що очільник закладу Андрій Жиденко – перший, хто зацікавлений у якісній і вчасній роботі. Він тут щодня і тримає руку на пульсі», – прокоментував В’ячеслав Чаус і вкотре наголосив на дотриманні вимог охорони праці на об’єкті та забезпеченні якості виконання робіт.

Проєкт реалізується коштом Державного фонду регіонального розвитку за співфінансування з обласного бюджету. Загальна вартість робіт та закупівлі необхідного обладнання перевищує 10 мільйонів гривень, з яких 9,2 млн надає ДФРР.

Принагідно В’ячеслав Чаус наголосив на важливості вакцинації проти Covid-19.

«На Чернігівщині вирує агресивний штам «Дельта». Ми не маємо досить критичних показників, але темпи захворюваності зростають. Сьогодні з діагнозом Covid-19 у лікарнях області перебуває близько двохсот пацієнтів. Жоден з них не вакцинований. Який ще аргумент потрібен нашим співгромадянам, щоб піти щепитися?! – зазначив очільник ОДА. – Вже другий тиждень ми бачимо сповільнення темпів вакцинації. Цю тенденцію маємо виправляти негайно».

В’ячеслав Чаус звернувся до керівників підприємств області, голів територіальних громад з проханням посилити інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення. Адже вакцинація – це єдиний спосіб уберегти себе та своїх близьких від важкого перебігу хвороби. Щоразу нагадувати пацієнтам про важливість щеплення голова ОДА попросив і колектив лікарні, якому подякував за роботу.


Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc