Меню
 
Головна arrow Новини
18 вересня 2021 року на Чернігівщині, як і в усій Україні відбудеться міжнародна акція до Всесвітнього дня прибирання (World Cleanup Day).

Цього дня українці разом із мільйонами активістів зі 180 країн світу вийдуть на Всесвітній день прибирання. В акції візьмуть участь люди, незалежно від віку та географії. Українці з міст і містечок, сіл і селищ об’єднаються задля досягнення спільної мети – порятунку планети від сміття. В Україні прибирання розпочнеться одночасно в усіх регіонах о 10:00.

На Чернігівщині акція відбуватиметься в таких локаціях: Центральна локація в області – м. Чернігів, озеро «Земснаряд» (центральний пляж); м. Чернігів, правий берег Десни (місце зустрічі біля пішохідного мосту, кафе «Муравейник»); НУ «Чернігівський колегіум» ім. Т.Г. Шевченка); м. Чернігів, берег р. Десна біля готелю Брянськ; м. Чернігів, біля університету «Чернігівська політехніка»; м. Чернігів, парк «Березовий гай»; м. Чернігів, парк «Ялівщина» (друга дамба).

Окрім обласного центру акція з прибирання також проходитиме у Ніжині, Прилуках, Тупичівській громаді.

У тих населених пунктах, районах, у яких погодні умови стануть на заваді (зливи, буревії тощо), акцію буде перенесено на 10:00 наступної суботи, 25 вересня.

Організатори акції – Всеукраїнський молодіжний рух Let’s do it Ukraine – звертаються до всіх небайдужих громадян взяти участь у такій важливий справі, як турбота про довкілля рідного краю.

Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc