Меню
 
Головна arrow Новини
Вакцинація проти COVID-19 щоразу доводить свою ефективність.

Кожного дня в області загалом і у Чернігові зокрема збільшується як кількість хворих на коронавірусну інфекцію, так і тих, хто внаслідок захворювання потрапляє на лікування до стаціонарних відділень.

Відтак на нараді 16 вересня у Чернігівській міській раді Генеральний директор КНП «Чернігівська міська лікарня №2» Владислав Кухар повідомив, що в стаціонарі другої міської лікарні знаходяться 90 хворих на ковід і всі ці пацієнти мають важкий перебіг хвороби.

«З них на кисневій підтримці – 48 пацієнтів і 6 – на апаратах ШВЛ. А ще тиждень тому загалом було близько 50 таких хворих по місту. Тобто, динаміка поширення коронавірусної інфекції – досить загрозлива. Всі ті пацієнти, які знаходяться у стаціонарі – не щеплені! Коли задавали їм питання, чому вони досі не щепилися – жодної переконливої відповіді ми не отримали. Усі вони жалкують про те, що свого часу не дослухалися до порад і не вакцинувалися. Зараз, на жаль, у них середній і важкий перебіг хвороби, - підкреслив очільник закладу та додав, що на сьогодні ковід помолодшав. Більшість хворих – досить молодого віку, зокрема це люди від 40 до 50 років».

Водночас у Чернігові немає проблем з вакциною. В наявності Pfizer, AstraZeneca, CoronaVac. Працюють центри вакцинації, публікується графік їх роботи. Працюють кабінети щеплень і в поліклініках. Тобто, щеплення проти коронавірусу доступне для всіх категорій громадян, потрібне лише їхнє бажання своєчасно вдатися до вакцинації аби захистити себе та оточуючих від хвороби.

Також Владислав Кухар повідомив, що організація проведення вакцинації у колективах стане доступнішою.

«Ми ретельно вивчили наші можливості і в принципі готові піти на те, щоб вакцинувати будь-які підприємства, навіть, якщо там немає 50 працюючих. Ми можемо знайти можливість, якщо там буде 20 або 30 бажаючих вакцинуватися. Для цього потрібно звернутися до управління або особисто до мене і ми вирішимо питання щодо вакцинації. Ми підемо на це задля зручності підприємств і взагалі громадян, тому що ще раз хочу наголосити: людина, яка помирає від того, що їй немає чим дихати. І кисень є, і все необхідне, але легені настільки уражені, що не допомогти… Це дуже страшна смерть. Ще раз закликаю всіх. Це не жарт. На сьогоднішній день є важкі хворі; на жаль, є померлі люди. І той, хто має якісь сумніви в необхідності проводити вакцинацію – хай ще раз зверне увагу: ця хвороба поряд, вона, на жаль, вражає наших мешканців і має дуже складні наслідки», – закликав він.

Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc