Меню
 
Головна arrow Новини
Вся країна з 23 вересня перейде у «жовту» карантинну зону. Таке рішення ухвалила Державна комісія з техногенної безпеки та надзвичайних ситуацій.

З 00 годин 00 хвилин 23 вересня 2021 року по всій території країни впроваджується «жовтий» рівень епідемічної небезпеки.

Нагадуємо карантинні обмеження «жовтої» зони:

- Концерти – масові заходи мають відбуватись, за умов, коли на одну людину припадає щонайменше 4 кв. метри площі.

- Ресторани – не більше 4 людей за столиком, а відстань між столами – мінімум 1,5 метри.

- Кінотеатри – мають працювати із заповненістю залів менше за дві третини місць або 50% місць у кожному окремому залі.

- Спортивні зали – можуть працювати лише у разі обмеження кількості відвідувачів з розрахунку одна людина на 10 кв. метрів площі.

Відтак Уряд запровадив низку послаблень для людей, які отримали одну чи дві дози щеплення від коронавірусу: згідно з ними всі обмеження «жовтої» зони не будуть працювати, якщо всі відвідувачі та щонайменше 80% організаторів концертів, працівників кафе та ресторанів, кінотеатрів, театрів, музеїв, спортзалів та басейнів мають хоча б одне щеплення. Також обмеження не працюватимуть, якщо відвідувачі та працівники мають дійсний (72 години) результат ПЛР-тесту чи експрес-тестування. Тобто, якщо людина має хоча б одне щеплення, вона без обмежень може відвідувати кафе, ресторани, кінотеатри.

Обмеження не поширюватимуться на ті заклади, де персонал та відвідувачі вакциновані, мають негативний тест або підтвердження нещодавно перенесеної хвороби.

Нагадуємо, що вакцинація на сьогодні є найефективнішим способом протидії COVID-19, і держава забезпечила можливість будь-кому щепитися безкоштовно.

Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc