Меню
 
Головна arrow Новини
Книги для маленьких пацієнтів

Казки для найменших, енциклопедії та комікси: 117 книжок та 8 настільних ігор п'ять українських видавництв передали дітям онкогематологічного блоку КНП «Чернігівська обласна дитяча лікарня».

«Нещодавно в нашому місті проводилась акція «Читай-Допомагай» у ході якої небайдужі громадяни збирали кошти для онкогематологічного блоку нашої дитячої лікарні. Було звернення до видавництв України з проханням допомогти у збиранні книжок для малечі», — сказав Артем Стах, директор КП «Будинок книги».

Таким чином на пропозицію відгукнулися п’ять українських видавництв, надіславши дитячі казки, навчальну літературу, комікси, фентезі, а також набори з настільними іграми.

Завідувач онкогематологічного блоку закладу Єгор Павленко каже, що подарунки якраз стануть у нагоді:

«Дітки, які тривалий час знаходяться на терапії протягом 8-9 місяців, потребують не тільки навчання, а й художньої літератури. Такого формату акції – крок назустріч до дітей».

Відтак всі отримані книги не просто передадуть дітям, а за словами Єгора Павленка, у їхньому відділенні згодом планують зібрати власну бібліотеку та організувати зону для навчання та читання.Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc