Меню
 
Головна arrow Новини
Голова Чернігівської ОДА В’ячеслав Чаус наголошує на необхідності вакцинації.

За інформацією офіційного сайту Чернігівської облдержадміністрації, В’ячеслав Чаус 29 вересня відвідав об’єкти програми президента України «Велике будівництво» на Козелеччині. Спершу оглянув реконструйоване приймальне відділення лікарні в Козельці. Вартість даного проекту – 7,8 мільйона гривень.

«Сьогодні переконався, що Козелецька центральна районна лікарня отримала та використовує закуплене за державний кошт медичне обладнання. А це УЗД, рентген та томограф», – прокоментував очільник ОДА.

Спілкуючись з представниками громад, він наголосив на необхідності щеплень від COVID-19.

«Побороти пандемію можна лише так. Вакцинація потрібна не для статистики, а для формування колективного імунітету», – зазначив В’ячеслав Чаус та повідомив: вже 5,5 мільйона українців отримали обидві дози щеплень, а ще майже 7 мільйонів – поки що першу. Держава створила умови, аби будь-хто міг зробити щеплення у зручний для себе час та неподалік від своєї оселі чи місця роботи. І його варто зробити заради турботи про себе та близьких. Він підкреслив, що лікарі сьогодні вже називають коронавірусну епідемію пандемією нещеплених, адже ті, хто пройшов вакцинацію, значно краще протистоять цій хворобі.

Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc