Меню
 
Головна arrow Новини
Визначено школи-переможниці національного конкурсу «Вакциновані й відкриті». До списку потрапив і заклад з Чернігівщини.

Міністерство охорони здоров’я, Міністерство освіти і науки, Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) в Україні, а також магазин гаджетів та аксесуарів «Цитрус» провели всеукраїнський конкурс «Вакциновані й відкриті» серед закладів освіти. Вони мали змогу виграти цінні подарунки, якщо принаймні 80% колективу повністю вакцинувалися від COVID-19. Подію підтримало Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в Україні.

На конкурс подалися 6134 школи, у яких педагоги ухвалили відповідальне рішення захистити себе і людей поруч від COVID-19.

Переможцями стали освітні заклади з різних куточків України. А от Кинашівська загальноосвітня школа I-III ступенів Борзнянської міської ради (разом з іншими 14-ма школами України) отримає набори з 10 гарнітур і роутера у якості мініпризу.

Як повідомляє офіційний сайт Міністерства охорони здоров’я, призи будуть надіслані щойно департаменти освіти підтвердять рівні вакцинації у колективах шкіл-переможниць. Усім учасникам буде надіслано почесні відзнаки та гарантовані призи за публікації про конкурс у соціальних мережах під хештегом #ВакцинованіВідкриті.

Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc