Меню
 
Головна arrow Новини
Додаткові можливості для вакцинації та зміни у системі забезпечення інсулінами: брифінг Жанни Шерстюк.

На Чернігівщині зростають темпи поширення COVID-19. Про це 7 жовтня повідомила заступниця голови облдержадміністрації Жанна Шерстюк під час селектору з керівниками районів та представниками територіальних громад.

За попередній тиждень на COVID-19 захворіли 1333 особи. За чотири дні цього тижня – 651.

«Не допустити погіршення ситуації можливо лише за умови пришвидшення і темпів вакцинації, – наголосила заступниця голови ОДА. – А для збільшення кількості охочих щепитися треба і надалі проводити широку інформаційну кампанію серед населення».

За інформацією офіційного сайту Чернігівської ОДА, Жанна Шерстюк розповіла про новий проєкт з Укрпоштою. Так 21 поштове відділення області надаватиме свої площі для вакцинування населення. Люди похилого віку, особливо в сільській місцевості, часто їх відвідують, тому це ще один спосіб оперативно щепити як працівників таких відділень, так і відвідувачів. Адже вакцинація – єдиний спосіб боротьби з коронавірусом.

Цього ж дня заступниця голови провела брифінг на тему «Поточна ситуація із захворюваності на COVID-19 та зміни у системі забезпечення інсулінами».

«Станом на сьогоднішній ранок в області зареєстровано 448 нових випадків захворюваності на COVID-19. У 10 лікарнях області, що приймають хворих на Covid-19, близько 600 госпіталізованих. Менш як 1% з них вакциновані», – повідомила Жанна Шерстюк. Заступниця голови вкотре наголосила, що лише вакцинація допоможе подолати COVID-19.

Також на брифінгу йшлося і про нові умови отримання безоплатних інсулінів.

У Чернігівській області 6493 пацієнти з діабетом – інсулінозалежні. З 1 жовтня за програмою «Доступні ліки» вони можуть отримати безоплатно інсуліни в будь-якій аптеці, яка працює за договором з Національною службою здоров'я України. Для цього необхідно відвідати ендокринолога, який створить індивідуальний план лікування і внесе його в електронну систему охорони здоров’я. На основі цього плану буде формуватися електронний рецепт на препарати інсуліну.

Перелік аптек, в яких можна отримати інсулін за електронним рецептом – у контакт-центрі НСЗУ за номером 16-77 або на сайті nszu.gov.ua.

Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc