Меню
 
Головна arrow Новини
Чернігівщина посідає п’яте місце в Україні за кількістю вакцинованих від COVID-19 пацієнтів, що уклали декларацію з лікарями первинної ланки.

Згідно з інформацією, розміщеної на дашборді офіційного сайту Національної служби здоров’я України, у Чернігівській області 23,65% пацієнтів, що щепилися від коронавірусної інфекції, мають підписані декларації із лікарями первинної медичної допомоги. Це свідчить про активну роботу, яку проводять сімейні лікарі щодо необхідності проведення щеплень для свої пацієнтів. Цікаво, що найбільший відсоток вакцинованих з деклараціями спостерігається серед людей вікової групи 40-64 роки, а це 25,6% серед усіх вакцинованих з деклараціями.

Така інформація, яка щоденно оновлюється на новому дашборді, дозволить керівникам закладів охорони здоров’я, представникам обласних департаментів охорони здоров’я та громадських організацій бачити реальну й актуальну інформацію про кількість вакцинованих пацієнтів з деклараціями у кожному регіоні та медичному закладі.

Нагадаємо, що вакцинація від коронавірусу є безоплатною для всіх українців. Щоб отримати свою дозу вакцини, потрібно прийти у найзручніший для вас пункт щеплення чи центр масової вакцинації. При цьому декларацію із сімейним лікарем не обов’язково підписувати. Її відсутність не може бути причиною відмови від вакцинації.

Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc