Меню
 
Головна arrow Новини
КНП «Чернігівська міська лікарня № 2» планують оснастити додатковим кисневим обладнанням.

Завдяки державній субвенції для Чернігівської міської лікарні № 2 планують закупити ще одну кріогенну ємність, що додатково забезпечить ліжка підведеним киснем. Як зазначено на офіційному сайті Чернігівської ОДА, про це повідомила заступниця голови Чернігівської ОДА Жанна Шерстюк під час брифінгу у медзакладі. Кисневе обладнання після організації централізованої закупівлі отримають й інші заклади. Адже загалом для Чернігівщини уряд виділив майже 15 млн. грн. на забезпечення подачі кисню.

Нині ж лікарня повністю забезпечена киснем, що так потрібен хворим на COVID, відповідне обладнання працює безперебійно. Це саме стосується і області у цілому – на ранок четверга у лікарнях області залишалося 15 тонн рідкого кисню та 550 балонів з газоподібним.

За словами генерального директора закладу Владислава Кухаря, нині тут лікуються 279 пацієнтів з коронавірусною хворобою. Кількість людей, які потребують госпіталізації, збільшується, як і тих, хто потребує кисневої підтримки. Симптоматика тяжка, медики працюють у дуже напруженому режимі. Втім, оптимізму додають темпи вакцинації. Адже на сьогодні це єдиний дієвий шлях.

«Люди активізувалися. Останні три дні область тримає досить непоганий темп вакцинації: кількість щеплених за добу перевищує 9 тисяч. Люди почули, зрозуміли необхідність і переваги вакцинації, – зазначила Жанна Шерстюк і додала, що робота в цьому напрямі постійно посилюється. – Використовуємо всі наявні ресурси: щепитися можна і на вокзалах, і у торгово-розважальних закладах, адміністративних установах, закладах культури. Хто ще вагається – запрошуємо». Нагадаємо: у Чернігові працюють 4 центри вакцинації населення (в Обласному молодіжному центрі (колишній кінотеатр ім. Щорса), приміщенні Чернігівської облради (просп. Миру, 43), торговельних центрах «Голлівуд» та «ЦУМ») за відкоригованим графіком. Також працюють пункти щеплень поліклінічних відділень міських лікарень (за графіком роботи цих медичних закладів). У наявності вакцини різних виробників.Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc