Меню
 
Головна arrow Новини
3 грудня КНП «Чернігівська обласна лікарня» отримала у подарунок апарат штучної вентиляції легенів «Mindray», який закладу передав колектив Укрексімбанку.

Апарат буде застосовуватися для забезпечення оперативного втручання у торакальному відділенні лікарні, а також для надання стаціонарної медичної допомоги пацієнтам з гострою респіраторною хворобою COVID–19.

За словами гендиректора закладу Андрія Жиденка, у нинішню хвилю пандемії набагато більше пацієнтів потребує кисневої підтримки, тому допомога меценатів є своєчасною та вкрай необхідною.

Потреба в апаратах штучної вентиляції легенів під час пандемії СOVІD–19 залишається високою, оскільки кисневі концентратори дозволяють справлятися з дихальною недостатністю та ускладненнями коронавірусної хвороби – гіпоксією. Оснащення лікувального закладу додатковими концентраторами допоможе рятувати життя людей з низькою сатурацією й кисневою залежністю.

Голова обласної ради Олена Дмитренко подякувала меценатам за надану допомогу та висловили сподівання, що реалізація благодійних, соціальних проєктів буде продовжуватися й надалі. Також Олена Дмитренко відвідала рентгено-хірургічний операційний блок, де поспілкувалась із медичним персоналом і побачила, як проводяться операційні втручання на новому сучасному обладнанні. Керівниця відзначила фаховість колективу комунального некомерційного підприємства «Чернігівська обласна лікарня» Чернігівської обласної ради та їхню професійну діяльність, спрямовану на профілактику, діагностику, лікування та реабілітацію пацієнтів з усіх куточків Чернігівщини та України і навіть з інших європейських країн.

Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc