Меню
 
Головна arrow Новини
5 січня заступник голови обласної ради Дмитро Блауш перебував із робочою поїздкою на Новгород-Сіверщині аби дізнатися про стан справ у сфері охорони здоров’я.

За повідомленням Відділу інформаційного забезпечення виконавчого апарату Чернігівської обласної ради, Дмитро Блауш відвідав комунальне некомерційне підприємство «Новгород-Сіверська центральна міська лікарня імені І.В. Буяльського». Перебуваючи в медичному закладі, посадовець ознайомився з матеріально-технічною базою лікарні, оглянув приміщення оновленого відділення екстреної медичної допомоги, яке відкрили в серпні минулого року. Цей підрозділ лікарні обладнаний сучасними діагностичними апаратами, завдяки чому можна надавати хворим необхідні обстеження, своєчасно встановлювати діагноз та скерувати пацієнта у відповідні профільні відділення, а за необхідності – розпочати лікування хворих безпосередньо у відділенні екстреної медичної допомоги.

Нагадаємо: нещодавно у закладі за проєктом «Emergency 2020» у відділенні екстреної медичної допомоги лікарні відбулася модернізація кабінетів для використання апарату з іонізуючим випромінюванням, а також придбано комп’ютерний томограф для якісної діагностики пацієнтів. Цього ж дня Дмитро Блауш побував та ознайомився із лікувальною та діагностичною базою КНП «Новгород-Сіверський міський центр первинної медико-санітарної допомоги», заклад, що забезпечує надання населенню доступної і високоякісної первинної медико-санітарної допомоги на засадах сімейної медицини.

Дмитро Блауш поспілкувався з колективами обох закладів охорони здоров’я. Під час розмови лікарі озвучили ключові проблеми, які виникають в їх діяльності, зокрема щодо отримання пакетів медичних послуг та підписання договорів із Національною службою здоров’я України у рамках Програми медичних гарантій. Заступник голови обласної ради у свою чергу зауважив, що обласна влада приділяє значну увагу підтримці медичних установ Чернігівщини і сприяє забезпеченню їх нагальних потреб у межах своїх повноважень та готова порушувати проблемні питання перед керівництвом держави.

Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc