Меню
 
Головна arrow Новини
Гуманітарний вантаж із Німеччини передано до Чернігівської обласної дитячої лікарні

39 функціональних ліжок, які на безоплатній основі були надані спілкою німецько-українського співробітництва «Feine Ukraine» з міста Гамбург, поповнили фонд КНП «Чернігівська обласна дитяча лікарня».

«Це стало можливим завдяки співпраці влади, громадськості та благодійників, – повідомила очільниця Чернігівського міського громадського об'єднання інвалідів «Шанс» Світлана Федорова, – «Шанс» вже більше семи років співпрацює з німецькою організацією «Файна Україна» («Feine Ukraine») з міста Гамбург в напрямку допомоги людям з інвалідністю та малозабезпеченим і соціально незахищеним категоріям громадян Чернігівщини. Наприкінці минулого року до Чернігова надійшов гуманітарний вантаж із близько 200 функціональних ліжок. Цей вантаж був сформований та відправлений командою спілки німецько-української співпраці «Файна Україна» в партнерстві з німецькою організацією самаритян «Arbeiter-Samariter-Bund». Після процедури розмитнення частину функціональних ліжок було передано до Чернігівського геріатричного пансіонату, а решту в обласну дитячу лікарню».

Гуманітарний вантаж за клопотанням першого заступника голови Чернігівської обласної ради Ніни Лемеш розміщено у складських приміщеннях під митним контролем для подальшого розподілу відповідно до потреб, – повідомляє відділ інформаційного забезпечення виконавчого апарату Чернігівської обласної ради.

За словами Ніни Лемеш, направити 39 функціональних ліжок до єдиного в області централізованого дитячого лікувально-оздоровчого закладу для найменших жителів Чернігівщини стало можливим завдяки ініціативі заступника голови постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров'я, соціального захисту населення та у справах учасників АТО, генерального директора КНП «Сімейна поліклініка» ЧМР Людмили Овсієнко.

Коментуючи свою позицію Людмила Овсієнко зазначила, що договори про медичне обслуговування, укладені з Національною службою здоров'я України, не передбачають фінансування господарчих витрат, придбання засобів реабілітації, обладнання, меблів, засобів індивідуального догляду хворих. Втім, лікарня для найменших жителів Чернігівщини потребує неабиякої уваги. «Оскільки обласна дитяча лікарня – це єдиний заклад в області та Чернігові, який надає стаціонарну допомогу дітям з важкими патологіями та низкою складних захворювань, що потребують інтенсивної терапії, то вкрай необхідно сприяти подальшому розвитку обласного закладу та комфортному перебуванню дітей у ньому», – зауважила Людмила Овсієнко.

Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc