Меню
 
Головна arrow Новини
Медики Чернігівщини активно вдаються до щеплення бустерною дозою проти коронавірусної інфекції.

У цьому змогла переконатися заступниця голови Чернігівської облдержадміністрації Жанна Шерстюк, яка також виявила бажання захиститися від COVID-19, звернувшись для отримання бустерної дози вакцини до КНП «Чернігівська центральна районна лікарня».

«Як тільки в Україні дозволили всім охочим щепитися третьою дозою, я без вагань одразу ж вирішила вакцинуватися, попередньо порадившись зі своїм лікарем», – наводить слова Жанни Шерстюк офіційний сайт Чернігівської ОДА. Вона також повідомила, що в області станом на 14 січня повний курс щеплення (2 дози) отримали 371 449 осіб, з них 33 особи мають додаткову вакцинацію та 927 – бустерну.

«Зараз з бажанням щепитися третьою дозою до нас приходять багато медичних працівників, бо вони, як то кажуть, працюють «на передовій» і хочуть всіма можливими засобами убезпечити себе від коронавірусу. Також багато людей приходить з-поміж тих, хто сам хворів чи хтось з їхніх близьких чи знайомих перенесли COVID-19 у тяжкій формі», – сказала сімейна лікарка Чернігівської ЦРЛ Оксана Логвінчук.

Під час спілкування з журналістами Жанна Шерстюк наголосила, що хоча кількість захворілих на коронавірусну інфекцію поступово знижується, проте не слід втрачати пильність. Необхідно пройти повний курс вакцинації, а якщо дозволяють терміни – отримати бустерну дозу.

Нагадаємо: оптимальний термін ревакцинації – від 6 до 9 місяців після завершення первинного курсу незалежно від того, якою вакциною щепилася людина. Для бустерної дози перевагу надаватимуть препаратам Moderna або Comirnaty від Pfizer-BioNTech (незалежно від того, якою вакциною була щеплена людина). Тим же, хто отримав перші два щеплення вакциною CoronaVac від Sinovac Biotech, лікарі для третьої дози рекомендують обрати вакцину Pfizer.

Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc