Меню
 
Головна arrow Новини
Козелецькі медики отримали необхідне діагностичне обладнання

Новий сучасний прилад - автоматичний гематологічний аналізатор - отримали медики КНП «Козелецький центр первинної медико-санітарної допомоги» за сприяння народних депутатів України від Чернігівщини.

Апарат дозволяє швидко, якісно та у повному обсязі провести обстеження клітин крові у лабораторії закладу. Такий аналізатор здатен обробити велику кількість зразків крові, а також зберігати попередні результати. Крім того, за його допомогою можна обстежувати і зразки сечі пацієнта.

За словами головної лікарки закладу Інни Кондрат’євої, апарат стане в нагоді лікарям, адже з кожним часом потреба у такій діагностиці зростає. Тим паче, що працювати на обладнанні легко та зручно для спеціаліста.

Під час передачі приладу заступник голови Чернігівської облдержадміністрації Дмитро Іванов наголосив: таким чином «первинка» поступово забезпечується необхідною та сучасної апаратурою не тільки за рахунок держбюджету, а і завдяки коштам народних депутатів.

Додамо: нині у КНП «Козелецький центр ПМСД» працює 24 сімейних лікаря, також до нього входять 10 лікарських амбулаторій, 4ФАПи та 50 фельдшерських пунктів.

Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc