Меню
 
Головна arrow Новини
У МОЗ запрацює контакт-центр для медиків

Міністерство охорони здоров’я України започаткувало створення контакт-центру, який надаватиме консультації керівникам медзакладів, медичним працівникам та представникам органів місцевого самоврядування щодо формування спроможної мережі закладів охорони здоров'я, трансформації госпітальних округів та виплат базової заробітної плати.

Зателефонувати до контакт-центру можна за номером 0 800 60 20 21, після сигналу натиснувши цифру 8. Звернутися до центру за консультацією зможуть лікарі, медсестри та представники медичної спільноти з різних куточків країни. Алгоритм роботи контакт-центру буде влаштований таким чином, що кожне звернення від медпрацівників чи представників органів місцевого самоврядування буде зареєстровано та передано в роботу. Після уточнення необхідної інформації, заявнику надаватиметься зворотний зв'язок. Завдяки такому алгоритму медики зможуть максимально швидко отримати вичерпну відповідь.

Нагадаємо: на початку січня Кабінет Міністрів ухвалив постанову щодо деяких питань оплати праці медичних працівників закладів охорони здоров'я. Документ передбачає підвищення базового рівня заробітної плати: не менше 20 000 гривень для лікарів та не менше 13 500 гривень для медичних сестер.Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc