Меню
 
Головна arrow Новини
Обговорено стан інфекційного контролю в лікувальних закладах Чернігівщини

17 лютого на базі КНП «Чернігівська обласна лікарня» головні медичні сестри та сестри медичні старші закладів охорони здоров’я області в черговий раз отримали можливість спілкування в рамках конференції на тему «Організація профілактики інфекцій та інфекційного контролю в закладах охорони здоров’я. Сучасні вимоги нормативно-правових актів».

Відкрила конференцію голова ГО «Асоціації медичних сестер Чернігівської області» Тетяна Сакун. А з вітальним словом до учасників заходу звернулися заступник начальника Управління охорони здоров’я ОДА, начальник відділу організації надання медичної допомоги та мобілізаційної роботи Тетяна Лебедєва, а також медичний директор з лікувально-діагностичної роботи Чернігівської обласної лікарні Валерій Чобітько

Розглянуто низку питань, що стосувалися визначеної тематики. Зокрема, керівник компанії Carefordoctors, лікар-епідеміолог, науковий співробітник Інституту епідеміології та інфекційних хвороб ім.Л.В.Громашевського НАМН України Оксана Циганчук розповіла про практичні аспекти впровадження інфекційного контролю в закладі охорони здоров’я та вимоги до ведення основної документації щодо організації протиепідемічного режиму. Також вона ознайомила медиків з документами - «Організація роботи закладу охорони здоров’я відповідно до вимог наказів МОЗ України від 03.08.2020 № 1777 «Про затвердження Заходів та Засобів щодо попередження інфікування при проведенні догляду за пацієнтами» та Наказом від 06.05.2021 № 882 «Про затвердження санітарно-протиепідемічних правил і норм використання ультрафіолетового бактерицидного випромінювання для знезараження повітря та дезінфекції поверхонь».

Як зазначили організатори конференції, захід був насиченим, адже медики вчилися, обмінювалися досвідом, шукали шляхи вирішення тієї чи іншої проблеми та спілкувались. Передбачається, що такі конференції стануть традиційними, про що вже є домовленості з київськими лікарями.
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc