Меню
 
Головна arrow Новини
Президент України відзначив трьох медичних працівників з Чернігівщини

12 травня, у Всесвітній день медичної сестри, Президент України Володимир Зеленський нагородив 10 медичних працівників з Чернігівської, Сумської, Київської, Харківської та Луганської областей, які сумлінно виконували професійний обов’язок в умовах воєнної небезпеки.

За інформацією офіційного веб-сайту Міністерства охорони здоров’я України з Чернігівської області нагороджено:

- Орденом княгині Ольги ІІІ ступеня

ЦЕЛИК Віру Миколаївну – старшу акушерку пологового відділення комунального некомерційного підприємства «Пологовий будинок» Чернігівської міської ради. Акушерка Віра Целик з першого дня війни в Україні організувала роботу пологового відділення в бомбосховищі за постійних обстрілів та ракетних ударів по лікарні. Вона приймала пологи та весь час знаходилися з породіллями. Власне, вона жила у бомбосховищі, разом з пацієнтами та їх сім'ями. І поки окупанти сіяли в місті смерть, у пологовому народилося 136 дітей, у тому числі дві двійні та три трійні.

- Медаллю «За врятоване життя»

УМАНЕЦЬ Оксану Анатоліївну – сестру медичну – анестезистку анестезіологічного відділення з ліжками інтенсивної терапії комунального некомерційного підприємства «Чернігівська обласна лікарня» Чернігівської обласної ради. Оксана Уманець залишилася в окупованому Чернігові та продовжувала оберігати та рятувати життя людей в пеклі. Медсестра під час обстрілів лікарні самотужки підняла в операційну бійця, якому відірвало кінцівку, вагою 120 кг у повній амуніції. Тендітна Оксана, яка сама важить 55 кг, змогла врятувати того, хто потребував її допомоги.

А також присвоєно почесне звання «Заслужений працівник охорони здоров’я України» ВЕРНИГОРІ Ірині Василівні – заступниці генерального директора з роботи з молодшими спеціалістами комунального некомерційного підприємства «Чернігівська обласна лікарня» Чернігівської обласної ради. Ірина Вернигора забезпечувала роботу колективу, медичних сестер та братів, медичних працівників в умовах жорсткого бомбардування та постійних обстрілів російськими військами. Вона комунікувала та налагодила зв’язок з лікарнями міста Чернігова, що продовжували працювати в складних умовах.

Дякуємо за вашу непросту, але таку важливу працю!Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc