Меню
 
Головна arrow Новини
16 травня кожного року світ відзначає молоде, проте важливе свято – Міжнародний день мирного співіснування.

Це свято відзначають з метою регулярної мобілізації зусиль міжнародного співтовариства на заохочення миру, терпимості, єднання, взаєморозуміння та солідарності.

Подію започаткувала Організація Об’єднаних Націй 8 грудня 2017 року. Позбавити майбутні покоління від лих війни – саме таку мету поставили перед Організацією Об'єднаних Націй її засновники, які пережили руйнівні наслідки двох світових воєн.

Головна мета святкування цього дня – заохочення світової спільноти до терпимості, єднання та взаєморозуміння попри те, що ми можемо відрізнятися за різними ознаками.

Мирне співіснування, коекзистенція – тип відносин між державами з різним суспільним ладом, який передбачає: відмову від війни як засобу вирішення спірних питань між державами, вирішення спірних питань шляхом переговорів, а також дотримання інших принципів у відносинах між державами, закріплених в міжнародно-правових документах. Мирне співіснування передбачає відмову від вій¬ни як засобу зовнішної політики країн, невтручання у справи одна одної, повагу суверенітету й територіальної цілісності, рівність і взаємну вигоду, розвиток економічної та політичної співпраці.

Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc