Меню
 
Головна arrow Новини
На День вишиванки медичні працівники Чернігівщини вбралися в одяг з традиційними українськими орнаментами.

У час, коли наша держава вже третій місяць поспіль протистоїть збройній агресії рф, вишиванка стала своєрідним символом нескореності, сучасної зброї, нерозривним зв’язком поколінь українців та символом нашої майбутньої перемоги. День української вишиванки не має постійної дати – щорічно він відзначається в третій тиждень травня. У 2022-му році свято припало на 19 травня.

Українська вишита сорочка – це не просто елемент гардеробу, а й потужний оберіг. З давніх-давен слов'яни використовували льон і конопляне полотно, червоні і чорні нитки. Також мало значення і те, для кого шиється сорочка – для дівчинки, хлопчика, жінки або чоловіка, а може бути, для воїнів.

У цей важкий для України час, працівники КНП «Бахмацький міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Бахмацької міської ради Чернігівської області долучилися до відзначення Дня вишиванки та вбралися в одяг з традиційними українськими орнаментами, які відображають «генетичний код» української нації.

Ми, українці – сильні, вільні, незалежні! Все буде Україна!Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc